Ślub w Pałacu Mała Wieś

Cały czas jesteśmy oczarowani ludźmi jakich mieliśmy okazję poznać na tym ślubie. W Pałacu Mała Wieś pojawiliśmy się jak zwykle trochę wcześniej, przygotowani i ze szczegółowym scenariuszem całego dnia. Widzieliśmy, że to będzie wyjątkowy dzień, w przepięknym miejscu, gdzie wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Jednak już po kilku chwilach fotografowania doświadczyliśmy wyjątkowej życzliwości i swobodnie, z wielką radością zaczęliśmy zapełniać karty pamięci kolejnymi kadrami.

Przygotowania w pięknych wnętrzach pałacu

Olę poznaliśmy kilka lat temu, na ślubie przyjaciółki. Była wtedy królową parkietu, którą podziwiali wszyscy. Kiedy zobaczyliśmy ją podczas przygotowań, ujęła nas ciepłem i delikatnością. Już wtedy wiedzieliśmy, że dzień będzie pełen emocji i wspaniałych momentów. Jak zwykle, na przygotowaniach działo się dużo, czasem nawet pojawia się bałagan, ale przepiękne wnętrza były wyjątkowym tłem dla zdjęć. Byliśmy tez świadkami wspaniałej wymiany listami i prezentami między narzeczonymi. Uważamy, że to piękna tradycja!

Ślub plenerowy w ogrodzie

Ceremonia odbyła się w ogrodzie, a najważniejszym miejscem była Glorietta Pałacu Mała Wieś. Te chwile były wręcz magiczne tym bardziej, że zaangażowani byli nie tylko Ola i Owen, ale także ich rodzice. W przeżywaniu ceremonii nie przeszkodził nawet przelotny deszcz. Później goście mieli kilka chwil na ochłonięcie przed rozpoczęciem przyjęcia. Dla nas była to świetna okazja na zrobienie kilku fotografii w ogrodzie.

Wesele w nowej oranżerii Pałacu Mała Wieś

W czasie przyjęcia weselnego poznaliśmy romantyczną historię znajomości Oli i Owena. Okazało się, że połączył ich… taniec! Ola wyjechała na na studia do Stanów Zjednoczonych. Jednym z podstawowych kryteriów wyboru uczelni, poza wymarzonym kierunkiem studiów, była możliwość kontynuowania pasji. Tam z kolei okazało się, że jest jeden chłopak, któremu brakuje partnerki do tańca. Dalsza historia potoczyła się równie szybko i pięknie jak pokaz tańca w wykonaniu Państwa młodych.

Zapraszamy do oglądania, zobaczcie to, co mieliśmy okazję przeżyć i uwiecznić na fotografiach.

 

Miejsce: Pałac Mała Wieś
Organizacja: A nuż nie róż
Makijaż: Marta Kondratowicz Make Up
Fryzura: Fashion hair club

 

Więcej fotografii z reportaży ślubnych w Warszawie i nie tylko możecie zobaczyć na naszym blogu.