Dziś przedstawiamy Wam zdjęcia dla nas wyjątkowe. A to z tego powodu, że zrobiliśmy je od początku do końca na własne zlecenie. :-)
Od dłuższego czasu chodziła za nami myśl, aby rozszerzyć swoją działalność graficzną i robić coś jeszcze poza fotografią. Hm… chyba lubimy mieć sporo pracy, gdyż  klientów na usługi fotograficzne wcale nam nie brakuje. Postanowiliśmy połączyć wszystkie nasze zainteresowania, wykorzystać doświadczenie jakie zyskaliśmy w różnych miejscach, projektach, firmach i spróbować zrobić coś nowego i swojego.

I tak od paru dni funkcjonuje już sklep zzalozenia.pl, w którym  możecie kupić zaprojektowaną przez nas, unikalną grafikę naniesioną metodą sitodruku na najwyższej jakości koszulki i dodatki bawełniane. Możecie  kupić również koszulki bez nadruku. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Oczywiście jeżeli chodzi o fotografię, to nic się nie zmienia. Działamy dalej. :-)

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki i dopingowali nam żebyśmy się nie złamali w przygotowaniach
i otworzyli wreszcie ten sklep. Przede wszystkim dziękujemy Asi Piech, makeuptoyou.pl, która wspaniale przygotowała nam modelkę do naszej sesji promocyjnej. Naszej modelce Dorocie, Maćkowi i oczywiście dobremu duchowi, Katarzynce, która cudownie dla nas gotuje onionchoco.blogspot.com i daje mnóstwo energii do dalszych działań.