PLENER ŚLUBNY NA ŁĄCE W OKOLICACH WARSZAWY

Łąka to jedno z takich miejsc na plener ślubny, obok którego przejeżdżamy często i wcale nie zwracamy na nie uwagi. Gdybym pokazała Wam to miejsce sfotografowane telefonem w szary dzień to byście stwierdzili, że to totalne nic. Żeby miejsce zaczęło żyć w dniu pleneru ślubnego, potrzeba dwóch rzeczy: światła i super Pary Młodej, ale takie to my mamy zawsze. :-)

NA ŁĄKOWYM PLENERZE ŚLUBNYM MUSI SIĘ DZIAĆ

Łąka lubi jak się dzieje. To olbrzymia przestrzeń, na której światło magicznie otula Parę Młodą. Nam udało się trafić na cudowny zachód słońca, który zbudował cały plan tak, aby nic nie dominowało nad wyjątkowymi chwilami, które staraliśmy się uchwycić podczas tego pleneru ślubnego.

STYLIZACJE NA PLENERZE ŚLUBNYM

Łąka jest idealnym miejscem, żeby pokusić się o małą stylizację lub element dodatkowy, który zagra nam na zdjęciach. Tu wybraliśmy drobiazgi związane z latem, zmysłowo nawiązujące do miłego wieczoru tylko we dwoje. Świeca, owoce, żywe kwiaty. To zawsze miły zabieg formalny, który wzbogaca nam kadry pleneru ślubnego i jest trochę inną formą pikniku. Ale trzeba uważać, żeby takie “gadżety” nie przyćmiły nam Pary Młodej i ich emocji.