Zimowy Ślub w Rezydencji Miętowe Wzgórza

Zanim Miętowe Wzgórza powitały nas w zimowej odsłonie, poznaliśmy zakochanych w sobie bohaterów tego fotoreportażu, ale od początku. Nasze pierwsze spotkanie z Magdą i Danielem było tak wesołe i cudowne, ponieważ kiedy ich zobaczyliśmy w kawiarni wiedzieliśmy, że już się kiedyś gdzieś spotkaliśmy. Byli na ślubie przyjaciół, a my zapamiętaliśmy ich doskonale. Rozmowa od razu potoczyła się jakbyśmy już rozmawiali ze sobą wiele razy. A z każdą chwilą byliśmy przekonani, że ich ślub będzie wspaniałym wydarzeniem. Miejscem ślubu i przygotowań miało być jedno z piękniejszych miejsc pod Warszawą –  Rezydencja Miętowe Wzgórza.

Przygotowania w Rezydencji Miętowe Wzgórza

Do Rezydencji Miętowe Wzgórza przyjechaliśmy jak zwykle o czasie, tak jak się umawialiśmy z Parą. Był luty i właśnie zaczynały spadać pojedyncze płatki śniegu, ale miejsce ślubu wyglądało pięknie i  romantycznie. Wewnątrz przywitała nas ciepła rodzinna atmosfera, o którą zadbała obsługa i rodzina Pary Młodej. Przemiło spędziliśmy czas uwieczniając ważne chwile dla wszystkich.

Ślub w pięknym, zabytkowym kościele

Ślub odbył się w pięknych murach szesnastowiecznego kościoła w Zakroczymiu. Zachwycił nas swoją bryłą i niezwykłym charakterem, ale najwięcej emocji dostarczyła Młoda Para, która bez większego stresu i dużą dawką pozytywnych emocji i uśmiechu przysięgała sobie miłość do końca swoich dni.

Przyjęcie weselne w Rezydencji Miętowe Wzgórza

Kiedy wróciliśmy do Rezydencji było już ciemno i klimat zabawy rozkręcił się bardzo szybko. Było pięknie jak w zimowym lodowym pałacu w dalekim Arendelle  lub innej wspaniałej bajkowej scenerii. Wszyscy spragnieni zabawy ruszyli do tańca zaraz po wprowadzeniu na parkiet pięknym pokazem Pary Młodej. Wspaniale było fotografować i obserwować bawiące się wszystkie pokolenia. Ważne jest aby zapamiętywać na fotografiach wszystko to, co jest ważne w naszym życiu.

Zapraszamy do zobaczenia zimowej bajki z pięknego, ciepłego królestwa.