Słoneczny ślub w eleganckim Dworze Afrodyta w Radziejowicach

 

Dzień był wymarzony. Słońce, umiarkowana temperatura i błękit nieba rozlewający się nad Dworem Afrodyta. Przyjechaliśmy jak zawsze troszkę wcześniej, aby mieć chwilę, żeby wejść w klimat tego dnia. Naszym oczom ukazała się katalogowa gorączka przygotowań ślubnych, podczas których każdy dokładnie wiedział, co ma robić. Nad głowami fruwały nam wręcz flakony z kwiatami, które ustawione były błyskawicznie w należytych miejscach. Aż w końcu ujrzeliśmy przemykającą Pannę Młodą w zwiewnym szlafroku i już wiedzieliśmy, że czas rozgrzać migawki aparatów. 

 

Przygotowania w Dworze  Afrodyta

 

Przygotowania ślubne Pary młodej też były świetnie zorganizowane. W szczegółach wszystko przemyślane i piękne, a atmosfera przyjemna i spokojna dla wszystkich. Z przyjemnością płynął nam czas, a ujęcia same kreowały się w naszych głowach. 

 

Ślub w kościele w Radziejowicach

 

Pobliski klimatyczny kościółek radziejowicki, został pięknie przygotowany do ceremonii,  niczym z włoskich romantycznych filmów, którymi lubimy się wzruszać popijając chłodne białe wino. Ilość emocji i pięknych słów jakie padły podczas uroczystości również sprawiały, że kręciła się łza w oku. 

 

Przyjęcie ślubne w Dworze Afrodyta w Radziejowicach

 

To przyjęcie zostanie na długo w naszej pamięci. Wiadomo, jesteśmy wzrokowcami ale widzieliśmy w sumie też już dużo. Mamy przecież za sobą dobrze ponad sto przeróżnych wesel. Tu zaniemówiliśmy, kiedy ukazała nam się przepiękna, przygotowana dla gości sala. Ilość okazałych, gustownych kwiatów i ozdób na stołach był imponujący. Nie możemy tu nie wspomnieć, że to dzieło @rockandflowers. Przyjęcie ślubne bardzo szybko się rozkręciło i dominujące tańce, zabawy i toasty, skutecznie wypełniły nam czas i karty pamięci naszych aparatów. 

Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam dzisiaj reportaż z tego pięknego ślubu Weroniki i Marcina i życzymy każdej parze takiej pogody, spokoju i pięknych ślubnych wspomnień. 

 

 

Przygotowania do ślubu: Dwór Afrodyta

Kwiaty: Rock&Flowers

Suknia ślubna: Alisa

Ceremonia ślubna: Parafia św. Kazimierza Królewicza w Radziejowicach

Przyjęcie ślubne: Dwór Afrodyta