FOTOREPORTAŻ ŚLUBNY W PAŁACYKU OTRĘBUSY

Jest kilka takich miejsc na Mazowszu, w których uwielbiamy realizować eleganckie fotoreportaże ślubne. Pałacyk w Otrębusach jest jednym z nich, ale nie od razu się do niego przekonaliśmy. Zawsze jakiś drobiazg powodował, że trafialiśmy na taki dzień, który nie pokazywał w pełni możliwości tego miejsca.Tym razem jednak mieliśmy szczęście do idealnej pogody.

PIĘKNA CEREMONIA ŚLUBNA W KOŚCIELE W PODKOWIE LEŚNEJ

Musimy napisać o szczególnym miejscu jakim był kościół św. Krzysztofa w Podkowie Leśnej. To był znakomity wybór młodej Pary. My byliśmy zachwyceni. Wchodząc na teren parafii poczuliśmy się od razu jak we włoskim miasteczku. Szczególna dbałość o zieleń i zagospodarowanie przestrzeni jest wyjątkowe. Kościół ten wyróżnia wyjątkowa ilość ptaków jaka znajduje się w ogrodzie i to czego nie słychać na zdjęciach czyli ich wspaniały śpiew. Urzekła nas ta szczególna atmosfera.

KAMERALNY PAŁACYK OTRĘBUSY – WSPANIAŁY NA KLASYCZNY ŚLUB

Pałacyk Otrębusy zapraszał do swobodnego spędzania czasu. Goście rozproszyli się swobodnie po zadbanym ogrodzie, który zachęcał do kontemplowania zachodu słońca w chłodnym drinkiem w dłoni. A kiedy zrobiło się ciemno, wszyscy ruszyli na parkiet i szaleli ponoć do białego rana.

WESELE W PAŁACYKU OTRĘBUSY SUPER ZABAWA

Naprawdę było co fotografować. Goście zaskoczyli nas wspaniałą energią na weselnym parkiecie. Bawili się wszyscy od dzieci po osoby w sędziwym wieku. I o ile fantastycznie się fotografuje młodych energicznych ludzi to podpatrywanie starszych, którzy szaleli na parkiecie udowadniają, że w środku zawsze pozostajemy młodzi.

 

Więcej fotografii z plenerowych sesji ślubnych w Warszawie i nie tylko możecie zobaczyć na naszym blogu.