Fotoreportaż ślubny w wyjątkowych lokalizacjach stolicy: Hotel Raffles Europejski Warszawa, Kościół św. Anny, Restauracja Belvedere, Łazienki Królewskie

 

Publikację fotoreportaży ślubnych w sezonu 2021 postanowiliśmy rozpocząć od wyjątkowych fotografii. Ten dzień pozostanie w naszej pamięci na bardzo długo! Mieliśmy przyjemność współpracować ze wspaniałymi organizatorami ślubnymi, w tym firmą Beautifulday, która wyjątkowo dba o wszystkie szczegóły w dniu ślubu. Na ten dzień Para Młoda zaplanowała wiele wspaniałych atrakcji dla gości, którzy w większości pierwszy raz odwiedzali Polskę. Będąc powodem dla którego wszyscy zjawili się dla nich tego dnia chcieli mieć również wspaniałą, emocjonalną pamiątkę z chwil które dzielą z najważniejszymi dla nich osobami.

 

Przygotowania do fotoreportażu ślubnego w Hotelu Raffles Europejski Warszawa

 

Miło jest uwieczniać Parę ślubną w hotelu, który ma międzynarodową renomę i europejski sznyt. Wspaniale jest nie martwić się elementami psującymi kadr, ponieważ wspaniały projekt wnętrz zawsze je buduje! Bez poczucia przytłoczenia wspaniałą jakością obsługi i cudownymi dekoracjami, skupiliśmy się na emocjach naszej Pary. Jak zawsze podzieliliśmy się z Maćkiem obowiązkami: ja towarzyszyłam pannie młodej, a Maciek panu młodemu. Dzięki temu nie umknął nam żaden istotny moment podczas przygotowań, a było ich wiele. Para młoda oprócz przygotowań chciała poświęcić trochę czasu przyjaciołom, którzy byli jednocześnie ich druhnami i drużbami. Pan Młody spędził czas przy szklaneczce whiskey w hotelowej palarni cygar, a panna młoda w tym czasie tańczyła ze swoimi przyjaciółkami z kieliszkiem szampana. Tuż przed wyjściem na ceremonię ślubną znalazł się jeszcze czas na mini sesję portretową Panny młodej, przeczytanie wzruszających przysięg, oraz błogosławieństwo rodziców.

 

Ślub w jednym z najpiękniejszych kościołów w Warszawie, zabytkowym kościele św. Anny na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie

 

Para Młoda podjechała pod kościół piękną limuzyną i weszła w uroczystym orszaku złożonym w rodziny i przyjaciół. Było bardzo pięknie i wzruszająco. To zawsze też dla nas bardzo dużo emocji podczas których musimy pamiętać, że jeszcze bardziej musimy się skupić na zdjęciach. Łzy wycieramy ukradkiem. :-) Ceremonia przebiegła pięknie i spokojnie prowadzona w języku polskim, angielskim i francuskim. Wyjście z kościoła, to emocje jakie obserwujemy zawsze i migawki nam wtedy nie stygną. Tak było i tym razem.

 

Plener Ślubny w Łazienkach Królewskich

 

Po ceremonii ślubnej pojechaliśmy wraz a z Parą na mini plener do Łazienek Królewskich, gdzie po prostu pozwoliliśmy młodym małżonkom odpocząć chwilę we własnych objęciach, a my w tym czasie fotografowaliśmy ich czułe spojrzenia.

 

Przyjęcie weselne w Restauracji Belvedere, Łazienki Królewskie

 

Tylko kilka kroków mieliśmy żeby przejść razem z Parą do restauracji Belvedere, gdzie czekali już goście i rodzice ranny młodej. Po kolacji i przemowach najbliższych, Państwo Młodzi zaskoczyli wszystkich wspaniałym wykonaniem tanga, a potem rozpoczęła się zabawa, która trwała pewnie bardzo długo, ale przyszedł czas kiedy my już musieliśmy opuścić ten energetyczny wieczór. Była lipcowa noc w Łazienkach królewskich, nad Restauracją Belvedere w Starej Oranżerii wisiał lekko zamglony księżyc, a my po zroszonej trawie przespacerowaliśmy się przez park i wiedzieliśmy, że mamy wspaniałe ujęcia tego wyjątkowego dnia.

Cieszymy się, że możemy już podzielić się z Wami tymi fotografiami. Zobaczcie jak wspaniale wyglądał tamten dzień.

 

Koordynacja ślubna: Beautifulday 

Przygotowania do ślubu: Hotel Raffles Europejski Warszawa

Studio fryzur: Dessange Paris Warszawa

Kwiaty: Rock&Flowers

Suknia ślubna: Pronovias

Ceremonia ślubna: Kościół Akademicki św. Anny

Przyjęcie ślubne: Belvedere Wedding Club