Fotoreportaż ślubny w pięknym Hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie

 

Realizowanie tego fotoreportażu ślubnego przypadło z dzisiejszej perspektywy na wspaniały czas, kiedy w sezonie 2020 trochę zapomnieliśmy o codziennych problemach każdego z nas i całego świata. :-) To były naprawdę wspaniałe chwile. Jakieś lekkie obostrzenia były, ale w przypływie ślubnych emocji w zasadzie można było o nich zapomnieć. Pogoda wymarzona! Wiadomo, że to kluczowa sprawa w tym dniu zwłaszcza dla Pary Młodej. Fotografie częstują nas teraz słonecznym ciepłym klimatem. Sama tęsknię do tego ciepła i większej skali kolorystycznej niż tylko niewyszukane szarości, które mamy teraz.

 

Przygotowania do fotoreportażu ślubnego Hotelu DoubleTree by Hilton

 

W DoubleTree by Hilton fotografowaliśmy pierwszy raz. Zaskoczenie bardzo pozytywne, ponieważ hotel ma wspaniałą infrastrukturę. Z jednej strony można poczuć tam imponującą przestrzeń wokół, która podczas weekendu przypomina te wspaniałe hotele na naszym wybrzeżu, gdzie można poleżeć na leżaku z szampanem. Do tego mamy miłą, bardzo kameralną atmosferę, która wcale nie kłóci się z przestrzenią. A cóż może być tak wspaniałego dla nas fotografów jak nie przestrzeń, miękkie światło leciutko rozpływające się na twarzach naszej Pary. Jednym słowem, było super.

 

Ślub w jednym z najpiękniejszych kościółków w okolicach Warszawy

w Parafii Rzymskokatolickiej Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie

 

Jeśli marzycie o kameralnym ślubie w cudownym drewnianym kościółku wśród pięknej natury, gdzie będzie można skupić się na swoich przysięgach w otoczeniu najbliższych, to kościół w Starej Miłośnie koło Warszawy jest właśnie tym miejscem. Kiedy zobaczycie go z zewnątrz, wygląda jak kościółek marzeń. W środku równie pięknie, ale najcudowniejsza rzecz jaka nas ujęła to szczere i piękne podejście do młodej pary. Coraz rzadziej spotyka się tak indywidualne i życzliwe kazanie dla młodych ludzi, którzy zaczynają wspólną drogę.

 

Plener Ślubny w Hotelu DoubleTree by Hilton

 

Po powrocie do Hotelu DoubleTree by Hilton i uroczystym przywitaniu młodej Pary udało nam się wyjść na krótki plener do ogrodu. Zawsze zachęcamy nasze Pary, aby zaplanować sobie jedyne dwadzieścia minut na kilka ujęć, które będą niepowtarzalną pamiątką. My zawsze wcześniej przygotowujemy miejsce, przemyślane ujęcia i wykorzystanie światła, tak aby sprawnie, bez dodatkowego stresu można było zrobić zdjęcia i szybko wrócić do gości. Tak, aby tej nieobecności nawet nie zauważyli.

 

Przyjęcie weselne w Hotelu DoubleTree by Hilton

 

Imponująca przestrzeń hotelowa DoubleTree by Hilton pozwoliła w obecnym czasie na bezpieczną zabawę wszystkim gościom. Z drugiej strony nie powodowała poczucia pustki, ponieważ dobrze urządzona sala weselna, dala poczucie bezpieczeństwa i była wspaniale udekorowana przez Perfect Moment Wedding & Event. Zabawa była wspaniała.

Zobaczcie jak świetnie bawili się Paulina i Rafał w jednym z najpiękniejszych dni swojego życia.