PLENER ŚLUBNY W WARSZAWIE

Myślimy, że wachlarz możliwości realizacji w pleneru ślubnego w Warszawie jest olbrzymia. Parę słów więcej pisaliśmy o tym w jednym z wcześniejszych postów. Warszawa daje możliwości nieograniczone w kreowaniu plenerów i nowych rzeczywistości, ponieważ dysponuje wspaniałą architekturą i wyjątkową zielenią miejską. Oczywiście najważniejszy jest klimat i światło, ale w tym temacie też nie można narzekać.

SESJA NA PLAŻY

W pierwszej chwili Stolica nie kojarzy się z klimatami piaskowo wodnymi, ale jak troszkę dłużej się zastanowimy, to przecież mamy naszą dobrą poczciwą i piękną Wisłę, która na wysokości Warszawy ma kilka ładnych przestrzennych plaż. Możemy zaaranżować na nich w zależności od tego którą wybierzemy, plażę miejską z widokiem na Starówkę, odrobinę wypoczynku prawie jak nad Bałtykiem, albo złote piaski Emiratów Arabskich. Jak widać na poniższych fotografiach zwierzyna lokalna też chętnie pozuje do zdjęć.

PORTRET ŚLUBNY

Jeśli nie ma czasu na portrety ślubne podczas fotoreportażu, to na pewno zrobimy je podczas pleneru ślubnego. Mamy więcej czasu, możliwość wybrania ciekawego tła i dobrego światła, tak, żeby jak najpiękniej pokazać Parę Młodą.

Więcej fotografii z plenerowych sesji ślubnych w Warszawie i nie tylko możecie zobaczyć na naszym blogu.